Dünyada ve ülkemizde gelişen teknolojik aletlerle birlikte şehiriçi ve şehirlerarası nakliyatta da yeni bir çağ açıldı. Eski zamanlarda evden eve taşımacılık ''hamallar'' vasıtası ile yapılırdı. Bu taşımalar sırasında gerekli teknolojik aletler olmadığından dolayı hem taşıyanlar hem de taşınanlar açısından güvensiz bir ortam oluşuyordu. Tekerleğin icadından bu yana sürekli gelişmekte olan ulaşım araçlarıyla birlikte gelişen nakliye işlemleri, asansörlü araçların piyasaya çıkmasıyla beraber hem eşyaların hem de çalışanların zarar görmemesi için yeterince güvenli olmuştur. Ülkemizde bu gelişmelere ayak uyduran şirketler içinde en önde gelen firmalardan biri olan firmamız Eyüpoğlu Evden Eve Nakliyat, İstanbul sınırları içinde her türlü villa taşıma işlemlerinizi üstlenir.

Villa taşımacılığı; uzun yıllardır bu işin içinde bulunan profosyonel keşif ekibimiz tarafından, eşyaların alınacağı ve bırakılacağı villalar incelemeye alınır. Kapı ve pencerelerin ölçümleri yapılır. Daha sonra eşyalarınızın bulunduğu villadan eşyalarınızın nereden çıkartılıp diğer villanıza nereden taşınacağı tespit edilir. Eğer villanız dubleks veya tripleks ise asansör kullanılıp kullanılmayacağı kararlaştırılır ve buna göre uzman ekibimiz hazırlık yapar. Eğer bizi tercih etmeniz konusunda anlaşırsak villanızı taşımaya başlarız.

Villa Taşıma

Paketleme İşlemi

Villanızın fiili olarak taşınmaya başlaması eşyalarınızın itina ile streç filmle sarılmasıyla başlar. Streç film eşyalarınızın bir arada kalmamasına yani bütünlüğünün bozulmasına, taşıma esnasında kirlenmesine engel olduğu gibi oluşabilecek ufak darbelerin taşıdığımız değerli eşyaya zarar vermesini engeller. Villa taşımacılığı esnasında kullanılan streç film eşyalarınızı koruduktan sonra ekibimiz tarafından geri dönüşüm tesislerine iletilir. Daha sonra dışardan herhangi bir darbe aldığı zaman hem sizin hem bizim için kıymetli olan streçlenmiş eşyalarınızı mukavva karton koli ve kutuların içine yerleştirilmesiyle devam eder. Mukavva karton kutularımız değişik ölçülerde evinizdeki tüm ürünlerin sığabileceği boyutlarda tasarlanmıştır.

Streç film haricinde piyasada strafor köpük diye adlandırılan yumuşak ve süngerimsi dokusu olan bir malzeme sayesinde taşıdığımız eşyalarınız hareketsiz kalır. Kutunun içinde hareket edip herhangi bir boşluktan kaynaklı sallanması durumunda düşerse bile kullandığımız strafor köpük herhangi bir hasar almasına karşın iyi bir koruyucudur. Bu kutular streç film gibi kullanıldıktan sonra ekibimiz tarafından tekrar geri dönüştürülmek üzere kağıt geri dönüşüm tesislerine iletilir. Böylece yeni villanıza taşınma sürecinde kullanılan, değerli eşyalarınızı koruyan streç film karton mukavva ve diğer ürünler eşyalarınızı koruduğu gibi doğaya da zarar vermez.

Villa Taşıma

Taşıma İşlemi

İster bir parça eşyanız ister tüm eviniz taşınacak olsun tüm eşyalarınız aynı özenle Eyüpoğlu evden eve nakliyat güvencesi ile paketlenip araçlarımıza yerleştirilir. Araçlarımızın içindeki kutu ve kolilerinizin düşmemesi ve hareket etmemesi amacıyla Dünya'da ve ülkemizde kaliteli nakliye şirketlerinin kullandığı araçlarımızın içindeki emniyet gergisi ve emniyet halatlarıyla değerli eşyalarınız sıkıca sabitlenir. Böylece araç hareket halindeyken ve yükleme boşaltma sırasında araç içinde güvenli bir alan sağlanmış olur. Araçlarımız hem ehliyeti hem de yeterlilik belgesi olan ayrıca düzenlenen tüm kurs ve seminerlere katılıp ev taşınması ile ilgili incelik ve hassasiyetler konusunda gerekli bilgi, belge ve donanıma sahip olan sürücülerimiz tarafından kullanılır. Sürücülerimiz belgelerinin haricinde yıllardır edindikleri tecrübeleriyle taşınan eşyaların İstanbul şehiriçindeki yollarda olabilecek çukur, kasis, tümsek, viraj ve benzerleri gibi yoldan kaynaklı olumlu olumsuz tüm durumlarda aracımızın içine yeni villa taşımacılığı için özenle yerleştirdiğimiz ürünlerinizi zarar görmeden taşıyacağı sürüş tekniklerini en iyi şekilde bilirler.

Ürünleriniz bize teslim edildikten sonra eşyalarınıza gelecek her türlü zarar firmamız Eyüpoğlu Nakliyat tarafından karşılanacaktır. Ayrıca şirketimizin zarar tazmini haricinde, uluslararası ve yurtiçinde anlaştığı sigorta şirketleri tarafından değerli ev eşyalarınız villanızdan paketlenmesinden itibaren taşınması, araç içinde nakliyesi ve taşınacağınız yeni villanızın içinde dizayn ve montajı sağlanıncaya ve size teslim edilinceye kadar sigortalıdır. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi sökülmesi ve tekrar kurulması için ayrıntılı bilgi gereken teknolojik ve elektrikli aletlerin sökümünü ve kurulumunu bizzat kendi profosyonel ekibimiz yapar. Ayrıca mobilyalarınızın sökülme ve yeni villanızda kurulma işlemleri mobilya montajı konusunda eğitimli personellerimiz tarafından sağlanır. Villa taşımacılığı esnasında kendi kişisel mahrem kıyafetlerinize, takılarınıza, mücevherlerinize varsa kişisel hobi olarak uğraştığınınız resim, heykel ve benzeri eşyalarınıza ayrıca özen gösterilir. Değerli mücevherleriniz taşıma esnasında personellerimiz tarafından özel gözetim altında tutulur, elden teslim alınıp elden teslim edilir. Eşyalarınızın taşıma işlemini gerçekleştireceğimiz araca ürünlerinize hiçbir zarar verilmeden yerleştirildikten sonra yeni taşınacağınız villaya güvenli bir yolculuğa başlarız.

Depolama

Eğer bir süre kullanmayacağınız eşyalarınız varsa depolama hizmetimiz vardır. Kullanmayacağınız eşyalarınızı bize teslim ettikten sonra kendimize ait depolarımızda hiçbir zarar gelmeyecek şekilde saklar, siz ne zaman arzu ederseniz geri size iade ederiz.

Teslimat İşlemi

Eyüpoğlu evden eve nakliyat kalitesi ile araçlarımızla eşyalarınızı adresinize ulaştırdığımızda kendi kadromuzda bulunan ekip arkadaşlarımız özenle eşyalarınızı kolilerden çıkartıp streçlerini söktükten sonra yerlerine yerleştirir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi elektronik aletlerinizi yine kendi kadromuzda bulunan profosyonel çalışanlarımız hepsinin yerleştirmesini ve kurulumunu özenle yapacaktır. Bize teslim ettiğiniz değerli eşyalarınızın tamamını size teslim ettikten ve kurulması gerekenlerin kurulumunun tamamlanmasından sonra ekibimizle birlikte siz değerli müsterimizin nezaretinde tüm eşyalarınız kontrol edilir. Eğer taşıma ya da kurulum sırasında herhangi bir eşyanıza zarar geldiyse tüm zararınız firmamız olan Eyüpoğlu Nakliyat tarafından karşılanır.

Tüm bu hizmetlerimiz bulabileceğiniz en uygun fiyatla sizlere sunuyoruz. Yaptığımız tüm işlemlerde bizim için en önemli olan şey müşteri memnuniyetidir. Hem sizin hem personellerimizin mutluluğu bizim şiarımızdır.