Taşınmak deyince herkes olumsuz bir duyguya kapılır. Oysa yeni bir eve geçmenin heyecanı da vardır. Ancak eşyaları toplama, tek tek paketleme, güvenle taşıma, araca yükleme ve yerleştirme aşamalarını düşünmek bu güzel heyecanı gölgeler. Bırakın, heyecanınız arka planda kalmasın; biz Eyüpoğlu Nakliyat olarak bu zorlu ve stresli süreci planlayalım, en iyi şekilde gerçekleştirelim: siz ise yeniliğin tadını çıkartın. Önce tarih ve hatta saat konusunda bir mutabakata varılmalı, taşınmak konusunda en önemli nokta belki de budur. Daha sonra da ekspertiz hizmeti almanız hem siz hem de biz firma için oldukça hassas bir konudur. Bu iki konuya açıklık getirilmediği takdirde iki taraf için de sorun yaşamak ve vakit kaybı kaçınılmaz olacaktır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat konusunun bu zorlu ve stresli yanını hasarsız atlatmak için bizim çözümümüz planlı, şeffaf ve sözüne sadık çalışmayı benimsemiş olmamızdır. Sizde böyle bir sorundan muzdaripseniz yahut güvenle eşyalarınızı emanet etmek istiyorsanız sizleri ofisimize bekliyoruz. Aklınızdaki tüm sorulara akılcı cevaplarımız ile her daim yanınızdayız.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Sürecinin Planlanması

Taşınma işlemini sorunsuz ve en az stresle atlatmanın temeli planlamadan geçer. Eyüpoğlu Nakliyat olarak yıllardır yer aldığımız nakliyat sektöründe edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak biz bu düşünce ile işimize sarılıyoruz. Önce taşınmanın gerçekleşeceği iki konumu öğreniyor daha sonra da eşyalarınızın büyüklüğü ve çokluğu ile bir planlamaya başlıyoruz. Bu konuda sizi de bizi de rahatatacak en önemli şey ekspertiz hizmetimizdir. Taşınma öncesi gerçekleşen ekspertiz hizmeti ile konum ve eşya bilgisi raporlanır, böylece ev sahibi de nedenleri ile ne yapılacağına hakim olur.

Firma olarak biz de bu doğrultuda karşılıklı bir onay almış ve güven bağı kurmuş oluyoruz. Güvenden bahsetmişken ise biz ne kadar işimizin arkasında olsak da bu sadece söz ile sağlanacak bir şey değil. Nasıl taşınma öncesi raporlama ile somut bir nakliyat planı çıkararak karşılıklı bir onaylama aldıysak bunu nakliyat sözleşmesi ile pekiştirmeli ve netleştirmeliyiz. İşlem tarihi başta olmak üzere, işlem ücreti, kullanılacak araç, taşınma işlemi sırasında kullanılacak –asansör gibi– malzemeler, işlemi gerçekleştirecek eleman sayısı gibi tüm detaylar şeffaf bir şekilde sözleşmede yer almalıdır. Şehirlerarası evden eve nakliyat işlemi işte bu sayede sorunsuz ve güven ile işler. Nakliyat sözleşmesi taşınma anı ve sonrasında hem siz değerli müşterilerimizi hem de biz firmayı korumak için elzemdir. Her şeyin yazılı olarak sizin onayınız ile netleştirildiği, ne olacağını önceden bildiğiniz bir taşınma: sanıyoruz ki yeni evinizin heycanını doruklarda yaşamanız için de önemli bir adımdır.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Eşyaların Paketlenmesi ve Korunması

Taşınma hususunda en önemli nokta işinin ehli ve güvenilir bir nakliye firması ile çalışmak olsa da eşyaların paketlenmesi konusunda temel görev siz müşterilerimizindir. Bu konuda da sorun yaşamadan taşınma işleminizi gerçekleştirmek için yapacağınız en temel şey; kişisel ve değerli eşyalarınızı ayırmak, bir soru işaretine mahal vermemek için de kendi yanınızda muhafaza etmektir. Daha sonrasında ise firma tarafınca müşterinin paketleme hususunda ne beklediği öğrenilmeli elbette. Bazı müşteriler tüm paketlemeyi kendileri yaparken bazıları ise koli gibi paketleme için gerekli malzemeleri bekler. Bir de tüm paketleme işlemini de nakliye firmasından talep eden müşteriler vardır. Bu konu için yine firmamız ile önceden iletişim kurmalı ve plana dahil etmelisiniz. Ancak nasıl bir paketleme isterseniz isteyin yine değerli ve kişisel eşyalarınızı lütfen kendi himayeniz altında bulundurun. Eyüpoğlu Nakliyat olarak biz her ne kadar güven hususunda gerek taşınma öncesi, gerek taşınma anı ve sözleşmelerimiz ile yanınızda olsak da sizden de hem sizin hem de bizim için bu konuda hassasiyet bekliyoruz. Şehirlerarası evden eve nakliyat bu doğrultuda ilerlediğinde hiç de stresli değil.

Eşyaların Taşınması, Şehirlerarası Yolculuğu ve Yerleştirilmesi ¬

Şehirlerarası evden eve nakliyat işlemi sırasında da firmaya en çok iş düşen konu da sanırım eşyaların taşınması ve şehirlerarası güvenli yolculuğu. En çok iş düşen konu bu diyoruz çünkü ne kadar iyi paketlenmiş olursa olsun bir eşyayı doğru taşımaktır onu esas koruyan. Sadece eşyayı korumak olarak ele almak da doğru değil aslında. Daha geniş bir açıdan ele alırsak konuyu; taşınma işlemi sırasında komşularınızın huzuru, çıktığınız ev, apartman ve yeni gidilecek evin de aynı şekilde korunmasıdır doğru taşıma. Çizilen duvarlar, çıkan gürültü ve karmaşa ne sizi ne de komşularınızı mutlu etmez keza eşyalarınız da zarar görebilir. Biz Eyüpoğlu Nakliyat olarak bu konuda işi bilen personellerimiz ve tüm ekipmanlarımız ile taşınma öncesi sunduğumuz güvenin taşınma anında da arkasındayız.

Yüksek katlardan eşya indirmek ve ya yüksek katlara eşya çıkartmak zahmetlidir. Meşgul edilen asansör, asansöre sığmayan büyük eşyaların zahmetlice merdivenlerden çıkarılması, sonuç olarak: ortaya çıkan fazla güç ihtiyacı ile doğan kargaşa. Tüm bunların önüne geçmek için uzman ekiplerimiz tarafından daireniz ile nakliye aracımız arasına kurulan eşya taşıma asansörümüz ile hizmetteyiz. İşinin ehli ustalarımızca araca doğru yerleştirilen eşyalarınız ile de şehirlerarası kat edilecek uzun mesafeler boyunca sorunsuz bir yolculuk geçiren eşyalarınız sapasağlam yeni evlerine ulaşır. Böylece her anı hızlı ve güvenli bir taşınma gerçekleşmiş olur.