Eyüpoğlu evden eve nakliyat sahip olduğu tüm ekipmanlarıyla ve özverili çalışanlarıyla, İstanbul içerisinde yaşayan, yüksek derecede önem verdikleri tüm müşterilerinin beğeni, güven ve takdirini kazanan, çözüm odaklı çalışma prensipleriyle, müşteri memnuniyetini en iyi derecede sağlamaktadır. Evden eve taşımacılıkta, değerli müşterilerine en yüksek kalitede hizmet verebilmek amacıyla tüm ekipmanlarını yüksek teknolojilerle geliştirmekte ve bünyesindeki tüm çalışanlarını bu düşünce doğrultusunda titizlikle belirlemektedir.

Eyüpoğlu Evden Eve Nakliyat bünyesinde çalışan tüm personeller belirli statü ve özveriye sahip kişilerden oluşmaktadır. Tüm çalışanlar işinin ehli kişiler olmakla birlikte iş birliğinin sağlanması, fikir birliğinin oluşması ve aynı şekilde ortak paydada toplanabilmek adına, kendilerine düşen tüm görevi yerine getirmektedirler. Müşterilerin istemiş olduğu zaman dilimine karşı duyarlı olup, istenilen nitelikte bir taşıma hizmeti sunan öncü nakliyat firmalarından biri haline gelen Eyüpoğlu Evden Eve Nakliyat çelik kasadan oluşan, kapalı araçlarıyla sağlıklı ve en az problem riskine sahip bir taşıma konforu sunmaktadır. Bununla birlikte hizmet çerçevesini geniş tutmakta, küçük ve az eşyalarınız için de yüksek rahatlığın sağlanması adına daha küçük ve ekonomik açıdan rahat araç hizmeti sağlamaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı İçin En Doğru Adres

Eyüpoğlu Ofis Nakliyatı, diğer nakliyat işlemlerine kıyasla parça eşya taşımacılığı konusunda daha dikkatli bir çalışmanın gerçekleştirildiği nakliyat şekildir. Bunun nedeni ofis ve iş yerlerinde müşterilere ait olan eşyaların daha çok kırılabilir nitelikte olması ve en küçük dikkatsizliğin müşterilere ekonomik zarar sağlama riski taşımasıdır. Aynı zamanda en hızlı taşıma işleminin yapıldığı nakliyat şekli, ofis nakliyatıdır. İş yeri ve ofislerin ne kadar hızlı bir zaman çerçevesinde taşınma işlemleri tamamlanırsa o derecede müşterilerin iş ve maddi kaybı da daha az olacak ve ekonomik açıdan da müşterilere problem yaratmayacaktır.

Markamız, işinin ehli çalışanlar tarafından sağlanmakta ve nakliyata başlamadan önce, nakliyatı yapılacak olan eşyaların tür ve boyutları özenle dikkate alınarak, incelenmektedir. Yapılan bu incelemenin ardından, tüm iş yeri malzemeleri tür ve ebatına uygun paketlerle ambalajlanmaktadır. Bu ambalajlanma işlemi en iyi şekilde yapılarak, oluşabilecek tüm hasarlar ve problemler ortadan kaldırılmaktadır.

Eyüpoğlu Ofis Nakliyatı, müşterilerine sorunsuz, hızlı ve maddi kaybı bulunmayan bir hizmetin kapılarını açmakta, onlara hem güvenilirlik hem de sorunsuz bir teslimatın sözünü vermektedir. Müşterilerin sahip olduğu tüm ofis içi araç gereçler, teknolojik aletler (fotokopi makineleri, bilgisayarlar, teknik aletler), ahşap ve cam malzemelerden oluşmuş parçalar özenli paketlenmeleri sayesinde hasarsız ve hızlı bir şekilde taşınabilmektedir. Bütün bu iyi ve kaliteli hizmet karşısında müşterilere ekonomik zorluk yaşatmayacak teklifleri bünyesinde barındırmakta ve müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığı

Asansörlü Seçenekler İle Her Zaman Sizlerleyiz

Eyüpoğlu Evden Eve Nakliyat, hizmeti de, diğer hizmetler gibi uzman personeller tarafından sağlanmakta olup, müştereken sahip olduğu tüm eşyaları taşıma işlemi aşamasında müşterilerin sahip olduğu tüm eşyalarının hasar görmemesi açısında en güvenilir hizmeti sağlayan makine gücüyle taşımaktadır. Bu sayede hem en kısa sürede nakliye işlemi tamamlanmakta hem de daha konforlu bir hizmet sunulmaktadır.

Eyüpoğlu Asansörlü evden eve nakliyat, işlemi sırasında müşteri istek ve memnuniyeti doğrultusunda hareket etmekte ve bu şekilde bir planlama sağlamaktadır. Yapılan plan doğrultusunda müşterilerin eşyalarına en uygun ambalaj, paketleme ve taşınma işlemi sağlanılır. Böylece yüksek katlara sahip binalarda oturanlar da rahat bir hizmet kalitesi teminatıyla konforlu bir nakliyat işlemi alabilirler. Asansörlü taşınma işlemi genellikle büyük binalarda tercih edilir, bunun nedeni yüksek binalarda asansör yerine insan gücüyle bir taşınma sağlandığında eşyalarda hasar oluşma ihtimalinin daha yüksek olmasıdır. Aynı şekilde bazı apartman yöneticileri apartman içi asansörün kullanımına izin vermemektedir. Bu tür durumlarla karşılaşan ve güvenilir bir hizmet almak isteyen tüm müşteriler Eyüpoğlu asansörlü evden eve nakliyat hizmetini tercih edebilmekte ve istedikleri an parça eşya taşımacılığı müracaat edebilmektedir.

Aynı Zamanda Depolama Hizmetleri De Sunmaktayız

Eyüpoğlu Eşya Depolama Hizmeti, son zamanlarda müşterilerin en çok tercih ettiği hizmetlerden biri haline gelmiştir. Bu hizmet kapsamında iş yerlerinizde, evlerinizde, yazlıklarınızda, sezonluk iş yerlerinizde ya da sahip olduğunuz bir mülkteki tüm eşyalarınızın, herhangi bir doğal afetten (sel, deprem vb.) ya da hırsızlık gibi durumlarda ödediğiniz kira maliyetinizi azaltma sebebiyle, kaliteli bir paketlemeyle sigortalı ve güvenli olarak her bir eşyaya seri numarası ekleyerek bir depoda müşterilerin ekonomik açıdan zorluk yaşamaması adına maliyeti en aza indirilmiş ve müşterilere özel hazırlanmış paket ve tekliflerle depoda muhafaza edilmesini, ardından ihtiyaç duyulması dahilinde tekrar sahip olunan mülke kurulum sağlayan bir hizmettir.

Eyüpoğlu evden eve nakliyat müşterilerin saklamakta zorlandığı eşyalarının tümünü ya da bir kısmını bünyesine alarak kaliteli bir muhafaza işlemi sunmaktadır. Bu muhafaza işlemi sırasında sahip olunan eşyalarda havalı naylon, karton koliler, sunta, silindir fıçılar ve ipler kullanılmaktadır. Eşyalar seri numarasıyla teslim alınmakta ve eksiksiz teslim edilmektedir. Bu hizmet esnasında herhangi bir problemin yaşanmaması adına, hizmetin sağlandığı depoda güvenlik bulunmaktadır. Aynı zamanda parça eşya taşımacılığı olarak depolanan eşyalar herhangi bir doğal afet probleminin yaşanması durumunda ve hırsızlık konusunda da sigortalı olmaktadır.

Eşyalarını güvenilir bir hizmet ve firma bünyesinde barındırmak ve tecrübeli çalışanlar tarafından hizmet almak isteyen tüm müşteriler karşılaşılabilecek en kötü durumlarda dahi kaliteli hizmetin öncüsü haline gelmiş, İstanbul içerisinde hizmet vermekte olan Eyüpoğlu evden eve nakliyat sayesinde gerek gördükleri tüm yardımı ve parça eşya taşımacılığı hizmeti alabilirler.