Yeni bir eve taşınmak, tüm eşyalarınızı yeni yerinize nasıl götürdüğünüz konusunda endişelenmeniz olmasa bile stresli bir durumdur. Hepsini kendiniz taşımak isterseniz bu durum zaman alıcı ve maliyetli olabilir. Ayrıca bir kamyon veya kamyonet kiralamak bir zor olabilir veya bütçenizi bozabilir. Kadıköy nakliyat firması olarak, her türlü taşınma konusunda sizin için ekonomik bir çözüm sağlayabiliriz. Biz her şeyi yapıyoruz! İster köşedeki eve, komşu bir mahalleye, ister başka bir ilçeye veya başka şehre taşınıyor olun, firmamız herhangi bir yere sorunsuz bir nakliyat sağlamak için gerekli olan tüm deneyime, uzmanlığa, kaynaklara ve özveriye sahiptir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Nakliyat Fiyatları

Nakliyat firmamız üzerinden yapacağınız her taşınma öncesinde sizden bazı bilgiler istenmektedir. İki evin konumu, uzaklığı, yol süresi, evlerin önündeki nakliyat aracı park durumu, evin kaçıncı kat oluşu, merdivenlerin darlığı, kapıların darlığı, asansör olup olmaması vb. nakliyatı etkileyebilecek durumlar konusunda bilgi veriniz. Çünkü bazı durumlar Kadıköy nakliyat fiyatları üzerinde değişikliklere sebep olabilir. Bu süreçte sadece taşınacak tüm eşyaların güvenliğini değil, aynı zamanda bu eşyaların taşındığı odaları ve asansörler de dahil olmak üzere binanın tüm ortak bölümlerini de düşünmelisiniz. Tüm nakliyat görevlilerimiz, taşınma işleminin mümkün olduğunca stressiz olmasını sağlamak için profesyonel olarak eğitilmiş ve kendini adamıştır. Taşıma ekibimiz, mobilyalarınızın tamamen korunmasını ve aracın hareket etmeye hazır olmasını sağlayacaktır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama hizmetimiz eşyalarını güvenli bir yerde tutmak isteyenler için vardır. Böylece taşınma öncesi ya da belli bir nedenden eşyaları boşaltma durumunda eşyalarınız depolarımızda güvenli bir şekilde duracaktır. Eşya depolama fiyatlarımız eşyaya ve alana göre değişebilmektedir. Gerekli bilgiler için müşteri temsilcimize iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat olarak kendi eşyalarınızı paketlediğiniz zaman da hareket etmeden önce her şeyin güvenli bir şekilde paketlenip paketlenmediğini dikkatlice kontrol edeceğiz ve gerekirse gerekli ayarlamaları yapacağız. Ardından, sütunlar, dar geçitler ve çerçeveler gibi potansiyel olarak hasara maruz kalabilecek yerleri güvence altına alıyoruz. Tüm unsurları, harekete uygun şekilde müdahale etmeyecek şekilde düzenleriz. Böylece hasar riskini en aza indiririz. Bazı mobilyaların bir bütün olarak taşınması mümkün değildir. Bu durumda, her parçayı ve her vidayı titizlikle işaretleyerek bu parçayı sökeriz. Böylece tüm elemanları yerine geri monte edebiliriz.

Taşıyıcı araçtaki çalışanlarımız, sürüş sırasında hareketlerin herhangi bir hasara neden olmaması için hassas bir şekilde monte eder ve birbirinden ayırır. Mobilyaların doğru yük yüklenmesi, sıralanması ve indirilmesi için bu konuda uzman olan bir sürücü ile eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlanır. Tüm projeyi belirlenen iş günü veya günleri içinde için bitirmek için her türlü çabayı gösteriyoruz. Böylece taşınma stresini geride bırakabilirsiniz! Bununla birlikte, taşınma işimiz bittikten sonra da hala size yardımcı olabileceğimiz bir şey varsa iş alanından asla ayrılmayız.