Taşınma durumu söz konusu olan insanları bir gerginlik ve stres kaplar. Bütün eşyaların toplanması, paketlenmesi, başka bir yere götürülmesi ve yerleştirilmesi kişilerin öncelikle zihnini yormaktadır. Eğer profesyonel bir yardım alınmazsa da zihin yorgunluğu yerini beden yorgunluğuna bırakır. Taşınma işi kendi başınıza gerçekleştireceğiniz bir eylem değildir. Mutlaka destek ve yardım alınması gerekir. Bu yardımı da tecrübeli kişilerden alırsanız; sorunsuz ve ziyansız bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Eyüpoğlu Nakliyat olarak bugüne kadar çok sayıda ev, ofis, dükkan gibi mekanların şehir içi nakliyat işlerini yapmış bulunmaktayız.

Firmamız İstanbul’da bulunmaktadır. Birçok semte taşımacılık işlemleri yapmaktayız. İstanbul’un neresinde bulunuyorsanız bulunun bütün eşyalarınız özenli bir şekilde toplanmakta, paketlenmekte ve yerine ulaştırılmaktadır. İşinde uzman ve tecrübeli taşıma elamanları ile hızlı ve güvenli bir şekilde nakliye hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Güler yüzlü personelimiz sizlere her konuda sıcak tavırlar göstermektedir. Bilinir ve sözünde duran bir firma olarak İstanbul’un her semtinde hizmet vermekteyiz. Sizlerle çalışırken uyguladığımız yöntemler ve çalışma prensiplerimize gelince;

 • Bize başvurduğunuzda öncelikle taşınma konusunda sizin içinizi rahatlatırız. Çünkü bu oldukça önemli bir konudur. Sizin bize güven duymanız ve işlerinizin sorunsuzca halledileceğini bilmeniz oldukça önemli bir faktördür.
 • Şehir içi nakliyat talebinizi bize bildirdiğinizde; hangi semtten hangi semte gidilmesi gerektiğini sorarız.
 • Evinizin kaçıncı katta olduğunu, yeni evinizin kaçıncı katta olduğu bizler için önemlidir. Çünkü ekibimizi ve gerekli araç, gereç ve malzemeleri ona uygun hale getirmemiz gerekir.
 • Oda sayınız ve eşyaların azlık çokluk derecesi bilmemiz gereken diğer önemli bir konudur.
 • Bütün bunların tespiti için sizlere ekspertiz göndeririz. Yerinde inceleme yapan uzman kişi taşınma programını bütün bu verilere göre hazırlamaktadır.
 • Bu incelemeler sonucunda da size ücret oluşturulur. Eyüpoğlu Nakliyat sizler için uygun olacak ücretleri sunmaktadır.
 • Sizin için uygun olan taşınma tarihinin belirlenmesi ile birlikte, ekibimizi ve aracımızı o gün için hazırlarız.
 • Evinizin konumu asansör kurulmaya uygunsa; bu taşımacılık şekli ile sorunsuz ve kısa zamanda taşımacılık yapmak bize ve size hız kazandırmaktadır. Asansör için evinizin kaçıncı katta olduğunun bir önemi yoktur.
 • Asansörlü taşımacılık teknolojinin gelişmesi ile birlikte şehir içi nakliyat firmalarının kullandığı bir yöntemdir. Eşyalar merdivenden değil, kurulmuş olan seyyar asansörle indirilir. Bu da onları herhangi bir yere çarparak hasar görmesinden korumaktadır.
 • Kararlaştırılan gün ve saatte eşya toplama ve taşıma işlemini gerçekleştirmek için tecrübeli personelimizle evinizde oluruz.
İstanbul Şehir İçi Nakliyat

Eyüpoğlu Nakliyat Eşyalarınızı Nasıl Paketler?

 • Kırılacak olan tabak, bardak, cam eşyalar, süs eşyaları ekibimiz tarafından balonlu naylon ile sarılmaktadır. Kağıt ambalajlar da kullanılmaktadır. Hassas olan bu eşyaları kutuya özenle yerleştirmekteyiz. Aralarında boşluk kalmamasını sağlamaktayız.
 • Sökülmesi gereken demonte mobilyalarınız tarafımızca sökülmektedir. Hepsi ayrı ayrı sarılmaktadır. Onların çizilmesini böylelikle önlemiş olmaktayız.
 • Yatak odası ya da diğer odalarınızda bulunan raflar, kitaplık üniteleri, televizyon ünitesi gibi duvara montaj olan ürünler tarafımızca sökülmekte ve kaplanmaktadır.
 • Beyaz eşyalarınız tesisatlarından çıkarılmakta ve çizilmesini engellemek için sağlam ambalajlarla kaplanmaktadır. Nakliyat battaniyeleri onların çizilmesini ve bir yere çarparsa göçmesini engellemektedir. Cam olan beyaz eşyalara da daha özenli davranmaktayız.
 • Koltuk, kanepe gibi kumaş ürünler, yırtılmadan korunmak için battaniye ve kalın ambalaj malzemeleri kullanılarak sarılmaktadır.
 • Sandalye ve masalarınızın bacakları çizilmesin ve deforme olmasın diye sarılmaktadır.
 • Evdeki bütün eşyalar kamyona yüklenecek hale getirilmektedir.
 • Kamyona yerleşim de oldukça önemli bir konudur. Yolda oluşabilecek ani frenlerden ya da tümseklerden korumak için kamyona istiflemeyi itina ile yapmaktayız.
 • Yeni eve götürülen eşyalar aynı hassasiyetle kamyondan indirir ve istenilen yerlere yerleşim yapılır. Kurulması gereken, montaj edilmesi gereken her şey yapıldıktan sonra eviniz temiz bir halde size teslim edilir.
 • İstanbul’da bir semtten diğer semte taşınmak için şehir içi nakliyat konusunda sizlere hizmet veren bir firma olmaktan durur duymaktayız.
İstanbul Şehir İçi Nakliyat

Eyüpoğlu Şehir İçi Nakliyat Ayrıcalıkları

Görüldüğü üzere taşınma işlemlerinizi hem kolay hem de kısa bir süre içerisinde profesyonel ekibimiz tarafından yapmaktayız. Taşınırken karşılaşmış olduğunuz sıkıntıları ve stresleri sizin üzerinizden alarak, kendi ekibimizle eşyalarınıza zarar vermeden yapıyoruz. Kendi başınıza eşya toplamak, paketlemek, taşımak ve yerleştirmek ne kadar zorsa; bizim ekibimizle o kadar kolay olmaktadır. İstanbul içinde birçok ilçeye hizmet veren Eyüpoğlu Nakliyat, bugüne kadar başarılı olmuş referansları ile bilinmektedir.

Nakliyat firması ile anlaşırken hangisinin daha iyi olduğuna karar verirken, yapmış olduğu işleri inceliyor olmanız oldukça akıllıca olacaktır. Ekip çalışanlarını, taşıma tekniklerini ve araçlarını görmeniz de karar vermenizde işinizi kolaylaştıracaktır. Özellikle uygun fiyat vererek sizi ikna etmek isteyen kişilerden uzak durmalı, eşyalarınızın emniyeti için güvenilir bir firma tercih etmelisiniz. Şehir içi nakliyat konusunda iddialı bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz.