Eşyalarınızı bir noktadan belirli başka bir noktaya taşıma işlemini birçok şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Taşımacılık işlemleri içerisinde farklı teknolojiler ve yollar kullanılmaktadır. İstediğiniz herhangi bir ürünü birçok sistem ve aletlerle kolayca istediğiniz bölgeden istenilen yere taşıyabilirsiniz. Taşımacılık işlemi her ne kadar basit olarak görülse de yorucu ve oldukça profesyonellik isteyen bir işlemdir. İnsanlar genellikle kendileri bir mekandan başka bir mekana taşıma işlemlerini gerçekleştirmek isteseler de ürünler üzerinde olumsuzluklar yaratabilmektedirler. Bunun yanında oldukça meşakkatli ve yorucu bir işlem olabilmektedir. Taşımacılığın püf noktalarını bilmemek, insanlar için hem efor hem de zaman kaybına yol açmasını sağlar. Bu sebeple deneyimli bir taşımacılık firmasından hizmet almanız, ürünlerinize zarar gelmemesi ve zamanınız için oldukça önemlidir.

Eyüpoğlu Nakliyat her türlü eşya ve mekan için taşımacılık işlemlerini sizlere sağlamaktadır. Piyano özelinde de piyano taşımacılığı imkanını İstanbul içerisinde vermektedir. Her türlü piyano türü için deneyimli ve uzman ekibiyle taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. İstanbul içerisinde herhangi bir bölgeden başka bir bölgeye hızlı bir şekilde taşıma hizmeti alabilirsiniz. Farklı çeşit ürünler için uygun taşıma sistemlerini belirleyerek ürünlerinize herhangi bir zarar meydana getirmeden taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Özel ürün taşımacılığı oldukça bilgi ve deneyim istemektedir. Değerli ve pahalı parçaların örnek olarak piyano gibi, taşınma işlemi ürünlere zarar gelmemesi için özenle yapılmalıdır. Yanlış taşınma işlemi, üründe geri dönülmeyen zararlar verebilmektedir. Bunun yanında taşıma şirketinin elinde bulunan taşıma imkanları da ürünlerin üzerinde etkilidir. Doğru taşıma tekniği kullanılmazsa aldığınız hizmetten memnun kalamayabilirsiniz. Bu noktada piyano taşıma işlemi yapılırken birçok aşama doğru bir şekilde uygulanmalıdır. Aksi taktirde karşılaştığınız sorunlar sizleri oldukça mutsuz ve sinirli yapacaktır. Biz Eyüpoğlu Nakliyat olarak verdiğimiz hizmetin arkasındayız. Kaliteli piyano taşıma hizmetini uygun fiyatlarla sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

İstanbul Piyano Taşımaciligi

Piyano Çeşitlerine Göre Taşımacılık

Genel manada Piyano taşımacılığı çeşit fark etmeden aynı aşamalar içerisinde yapılmaktadır. Piyano çeşitleri ufak tefek paketleme ve taşıma şekli içerisinde değişiklik yaratmaktadır. Eyüpoğlu Nakliyat İstanbul içerisinde her türlü piyano için taşıma hizmetini profesyonelce yapmaktadır. Grand piyano, kuyruklu piyano, duvar piyanosu ve konsol piyano genellikle insanlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Tüm piyano çeşitlerinde boyutlara göre paketleme ve taşınma tekniği değişikliği ortaya çıkarmaktadır.

İstanbul Piyano Taşımaciligi

Piyano Taşıma Nasıl Yapılır?

Evdeki her eşyanın taşınması, ürünlere zarar gelmemesi için titizlikle yapılmalıdır. Bunun yanında bazı eşyaların taşınma işlemi ekstra çaba ve teknik istemektedir. Piyano gibi narin yapılar dikkatli bir şekilde taşınmazsa oldukça büyük zararlar alabilmektedir. Bu sebeple doğru ve kaliteli bir yerden hizmeti almanız gerekmektedir. Eyüpoğlu Nakliyat İstanbul içerisinde piyano gibi değerli eşyalarınızın taşımasında müşterilerine hizmet vermektedir. Piyano üzerinde meydana gelecek bazı sorunlardan kaçmanız için doğru taşımacılık sağlamanız oldukça önemlidir. Piyanoda oluşacak hasarlar, tel kopması, çizilme, tahribat veyahut çatlaklar piyanonun bir daha kullanılmayacak hale gelmesine neden olabilir. Uzman kişiler tarafından piyanonun taşınması gerekmektedir.

Piyanonun bulunduğu mekandan taşınma işlemi öncesinde ön inceleme gerekmektedir. Yapılan incelemelerin sonucunda piyanonun en uygun şekilde nakliye arabasına yüklenme aşamaları belirlenmelidir. Daha sonrasında piyano türüne göre paketlenme işlemleri gerçekleşmelidir. Her çeşit piyano için taşıma işlemini firmamız sağlamaktadır. Örnek olarak, standart bir piyano yaklaşık 1300-1400 kilogram ağırlığına sahip olabilmektedir. Bunun yanında kuyruklu piyano olarak bilinen piyanolar daha hafif olmaktadır. Boyutlarına ve şekillerine göre paketlenme işlemi ve doğru taşıma teknikleri de belirlenmelidir. Bu işlemler hayata geçtikten sonra, ilk olarak piyanonun bulunan alandan nasıl çıkarılacağı belirlenmelidir. Bu noktada genellikle askılı kayış sistemi tercih edilmektedir. Piyano battaniyeleriyle sarılan eşyanız alanında uzman ve deneyimli taşıma ekibiyle sorunsuz bir şekilde arabaya yüklenecektir.

Piyano Taşıma Hizmeti Avantajları

Taşımacılık hizmetlerinden yararlanmanız sizlerin ürünleri, sağlığı ve zamanı için oldukça önemlidir. Ürünlerinizi doğru bir şekilde taşımamanız ürünlerin kullanılabilirliği açısından gereklidir. Zarar gören veyahut bozulan parçalara taşıma işlemi sırasında oldukça sık rastlanmaktadır. Bu sebeple profesyonel bir ekipten yardım almanız ürünlerinizin sağlam kalmasını sağlayacaktır. Bunun yanında sizlerin doğru taşıma tekniklerini bilmemenizden kaynaklı başka durumlar da ortaya çıkabilmektedir. Piyanonun nasıl taşınması gerektiği hakkında yetersiz bilgiler sizleri taşıma sürecinde oldukça yoracaktır. Ayrıca yeterli imkanlara nakliye şirketleri gibi sahip olamayacağınız için taşıma işlemi içerisinde ekstra efor ve zaman sarf edeceksiniz. Ayrıca taşıma işlemini gerçekleştirirken vücut sağlığınız için birçok olumsuzluk yaratabilirsiniz. Doğru taşıma şekillerinden uzak yapılan işlemler insan bedenine negatif geri dönüşler sağlamaktadır. Bel fıtığı, boyun ağrısı gibi birçok hastalıkla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Piyano Taşıma Fiyatları

Taşımacılık işlemlerinde oldukça farklı etkenler, fiyatların belirlenmesinde yol oynamaktadır. Paketlenme işleminden, taşıma yapan işçi sayısına kadar birçok durum fiyat skalasını değiştirmektedir. Bu sebeple piyano taşımacılığı hizmeti alırken ücretler değişiklik göstermektedir. İlk olarak piyanonun büyüklüğüne göre fiyat değişecektir. Ağırlığı ve paketlenme giderleri fiyatı değiştirecektir. Bunun yanında taşıma işleminin gerçekleşeceği uzaklık da ödeyeceğiniz ücretin fiyatını doğrudan etkileyecektir. Bunun yanında kullanılan taşıma sistemleri de fiyatı değiştiren önemli etkenlerdendir. Bu sebeple Eyüpoğlu Nakliyat hizmeti almadan önce incelemelerini gerçekleştirir ve sonrasında size bir fiyat listesi çıkarmaktadır. İstanbul içerisinde alacağınız bu hizmet sizler için en uygun ve kalitesi olacaktır.

Fiyatlar özelinde detaylı bilgiler almak için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Ücretsiz inceleme ve fiyatlandırma bilgisine kolayca ulaşabilirsiniz. Randevu almak için 0216 384 55 05 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz.