Eyüpoğlu Nakliyat, sektöre getirdiği yeni soluk ile hastane taşımacılığında iddiasını konuşturuyor. Güven, kalite ve anlayış denince ilk akla gelen isim olan Eyüpoğlu Nakliyat son model, donanımlı araç filosu ve tecrübeli, profesyonel personeliyle sizlere ve hastalarınıza İstanbul içinde hizmet vermeye hazırdır. Siz de güvenle, kaliteyle, hızla ve uygun fiyatla hastanenizi taşıyacak bir firma arıyorsanız, Eyüpoğlu Nakliyat markasına hoş geldiniz.

İstanbul Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığında Olmazsa Olmazlar

Bu taşımacılık türü oldukça yaygın olan bir taşımacılık koludur. Gerek yeni şube açan ve bazı araç-gereçlerini diğer şubeye nakledecek, gerekse tümüyle taşınacak olan hastaneler, hastane taşımacılığı için firmalara başvurur. Hastanenin işleyişi ve dolayısıyla hastaların sağlığı açısından firmanın bu işi ciddiyetle ve profesyonelce yapması beklenir. Ayrıca hastane taşımacılığında mümkün olan en hızlı sürede gerçekleştirilmesi de hakları ödenemeyecek olan sağlık çalışanlarının bir an önce hastalarına kavuşmasını sağlar.

Son derece hassas bir iş olan hastane taşımacılığı konusunda, üst düzey tecrübe, titizlik ve sürat oldukça önemlidir. İnsanların canının bağlı olduğu hassas, narin ve maliyetli cihazların, güvenle taşınması ve bir an önce yeni yerlerine ulaşması hastalar için hayatidir. Bunun yanında, nakledilecek yatak, dolap gibi eşyaların da aynı şekilde sağ salim yeni yerlerine ulaşması zorunludur. Firmanın tüm bunları zamanında yapabilmesi için yeterli donanıma ve tecrübeye sahip olması ve işi büyük bir özenle yerine getirmesi gerekir.

İstanbul Hastane Taşımacılığı

Hijyen Konusunda Üst Düzey Hizmet İçin

Hizmet konusunda bir diğer önemli konu ise hijyendir. Özellikle içinde bulunduğumuz salgın döneminde hem hastalarımızın hem de sağlık çalışanlarımızın sıhhati açısından, taşımacılık yapacak firmanın hijyen kurallarına sıkı sıkıya bağlı olması gerekmektedir. Nakliye personelinin, kendi ve başkalarının sağlığı için maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyması, taşımadan önce ve taşımadan sonra araç-gereç ve eşyaları dezenfekte etmesi de bir o kadar mühimdir. Böylelikle iş sırasında veya sonrasında virüsten etkilenme riski büyük ölçüde azalacak ve halihazırda canını dişine takarak çalışan hastane personelinin yükü hafifleyecektir.

Taşımacılık işinde, özellikle de hastane taşımacılığı işinde sürat de büyük önem taşır. Çünkü hastanenin işlemesinde can alıcı öneme sahip cihazların ve yatak, dolap ve masa gibi mobilyaların mümkün olan en kısa sürede ulaşması hastanenin de en kısa sürede hastalarının hayatını kurtarmaya başlaması anlamına gelir. Firmanın da hastane taşımacılığını süratli bir şekilde yapması da o firmanın sahip olduğu araç filosu ve özellikle taşımacılık tecrübesine bağlıdır.

Son olarak, bunun yanında, her nakliye işinde olduğu gibi, hastane taşımacılığı içerisinde araç şoförlerinin trafik kurallarına uyması, emniyetli ve güvenilir bir sürüş gerçekleştirmeleri de taşımacılık sürecinin, şoförün kendisinin ve trafiğin güvenliği için olmazsa olmazdır. Bunun için de taşımacılık için tercih edilen firmanın deneyimli ve profesyonel bir personel kadrosuna sahip olması zorunludur.

Doğru Adres Eyüpoğlu Nakliyat

Tüm bu nakliyenin sağlıklı yapılabilmesi için bu işi yapacak olan firmanın, ciddi bir organizasyon kabiliyetine, sarsılmaz bir iş disiplinine ve mükemmel bir iş yetkinliğine sahip olması gerekir. Eğer siz de İstanbul içi hastane taşımacılığı noktasında böyle bir firma arıyorsanız, doğru adres Eyüpoğlu Nakliyat firmasıdır.

Firmamız onunla çalışmaya başladığınız andan itibaren organizasyona başlayacak, işi en küçük ayrıntısına kadar planlayarak bir an önce harekete geçecektir. İster hastanenizi tamamen nakledin ister hastanenizdeki yalnızca bazı araç-gereçleri başka yere nakledin, Eyüpoğlu Nakliyat büyük bir ciddiyet ve profesyonellikle işe başlayacak ve aynı ciddiyet ve profesyonellikle işin üstesinden gelecektir.

Hastanenizdeki her türlü elektronik ve dijital cihaz, yatak, masa sandalye ve daha birçok eşya, her türlü maddi zarardan korunarak taşınacak ve tam zamanında planlanan yerde olacaktır. Ürünlerin taşınmasında kullanılacak olan yeterli ekipman, çalışanların üst düzey teknik bilgi ve becerisiyle birleşerek ihtiyacınız olan kalite ve güven, Eyüpoğlu Nakliyat tarafından sağlanacaktır.

Hastane Taşımacılığında Bir Numara

Böylece İstanbul içi her türlü taşımacılık işinizde, nakliye sektörüne yeni bir soluk getiren Eyüpoğlu Nakliyatı tercih ederek hastanenizi güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde taşıtabilirsiniz. Unutmayın ki bu denli hassas bir işte maksimum kalite ve güven çok önemlidir. Hastane taşımacılığı ve diğer her türü nakliye ve depolama işinde bir telefon uzağınızdayız. Hastalarınız hastaneye, hastaneniz bizlere emanet.