Çeşitli nedenlerden dolayı taşınmak zorunda olan kişiler büyük bir telaş içerisine girmektedir. Kiracı olup da sık sık ev değiştirenler, yeni ev alma heyecanı ile taşınanlar, emekli ya da tayin olarak başka bir şehirde yeni bir hayat kuranlar taşınmak zorunda olanlara birer örnektir. Kafanızda oluşan bütün eşyaların toplanması, paketlenmesi, yeni eve götürülmesi ve yerleştirilmesi düşüncesi sizleri oldukça fazla yormaktadır. Tam da bu gibi düşünceler içerisinde boğulurken Eyüpoğlu evden eve nakliyat sizlerin işlerini oldukça kolaylaştıracaktır.

İstanbul içerisinde birçok ilçede nakliyat hizmetleri veren bir firma olarak sizlerin devamlı yanında olduk. Profesyonel ve güler yüzlü bir ekiple kaliteli bir hizmeti sizlere sunmaktayız. Belli bir çalışma planımız bulunmaktadır. Böylelikle taşınma işlemlerinizi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kalitemiz müşteri memnuniyetleri ile ortaya çıkmaktadır. Sizlerin yıllarca emek vererek gözü gibi baktığı eşyalarınız bizim için de oldukça önemlidir. Bakırköy, Bağcılar, Avcılar, Beşiktaş, Fatih, Kadıköy, Pendik, Sarıyer, Üsküdar, Zeytinburnu gibi ilçelerde evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Eyüpoğlu Evden Eve Nakliyat Neler Yapmaktadır?

Taşınma işlemini sizler kendi başınıza gerçekleştirmeye çalışırsanız oldukça fazla yorulursunuz ve çok fazla zamanınızı alır. Eşyalara gelebilecek zararlar da olmasını isteyebileceğiniz en kötü bir durumdur. Neticede yılarca birikim yaparak almış olduğunuz eşyalar sizin için oldukça önemlidir. Firma olarak bizler de önemsediğiniz eşyalarınıza yine aynı hassasiyetle yaklaşmaktayız. Eyüpoğlu evden eve nakliyat firması olarak yaptığımız işleri şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmetimizle eşyalarınızın azlık ve çokluk derecesini, evinizin kaçıncı katta olduğunu, asansörlü ya da asansörsüz taşımacılıktan hangisinin kullanılması gerektiğini tespit ederiz.
  • Taşınma işlemine karar verildiği gün bütün ambalaj malzemelerimizi alarak evinize geliriz. Uzman ekibimiz toplanması ve kolilere yerleştirilmesi gereken eşyaları toplarlar. Sökülmesi gereken mobilyalar sökülür ve kendilerine uygun ambalaj malzemesi ile kaplanır.
  • Koltuklarınız yırtılmaması için özenle kaplanır.
  • Masa ve sandalye ayaklarını özel olarak sararız ki böylelikle onların çizilmesini önleriz.
  • Yatak odası takımlarınız ve dolaplarınız sökülür ve ambalajlanır.
  • Beyaz eşyalarınızın tesisatları sökülerek, çizilmeden korunmak için sarılır.
  • Bütün eşyalar kamyona yerleşecek hale getirilir. Kamyona yerleşim oldukça önemli bir unsurdur.
  • Eşyaların indirilmesi için asansör kurulması müsaitse asansörlü taşımacılık yaparız.
  • Kamyona yerleşim, istifleme kurallara göre yapılır. Böylelikle onları yolda karşılaşabileceğimiz olumsuz etkenlerden koruruz.
  • Yeni evinize giden eşyalar sizlerin istediği odalara yerleştirilir. Kurulması gereken mobilyalar kurulur, beyaz eşyaların kurulumu yapılır. Bütün ambalaj malzemelerimizi toplar evinizi temiz bir halde teslim ederiz.
İstanbul Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İstanbul ilinde birçok nakliyat firmaları bulunmaktadır. Aralarında seçim yaparken karar veremeyebilirsiniz. Fiyat teklifi aldığınız birkaç yer arasında kararınızı kolaylaştıracak bazı unsurlar bulunmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak; öncelikle firmanın referanslarını incelemenizi öneririz. Güvenilir ve işinin ehli bir kuruluş olup olmadığını araştırmalısınız. Bazı firmalar sizlere vaatler vererek gerçekleştirmezler. Ayrıca çalışan kişilerin profesyonel olması da oldukça önemli bir konudur. Böylelikle eşyalarınıza gelecek olan zararı önlemiş olacaksınız. Sigortalı taşımacılık ve nakliye sözleşmesi ile eşyalarınızı emniyete almış olacaksınız.

Size uygun fiyat veren firmalardan şüphe duymanız gerekir. Az kişi ile plansız bir şekilde taşımacılık yapmak sizi zarara sokacaktır. Eyüpoğlu evden eve nakliyat firmamız yıllardan beri İstanbul içinde yapmış olduğu işlerle bilinen güvenilir bir kuruluştur. Eşyalarınıza zarar gelmeden uzman ekibimiz sayesinde taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu taşımacılık şehir içinde ya da şehir dışında da olabilir. Bugüne kadar birçok nakliye işlerini ekibimizle birlikte gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Asansörlü taşımacılık ile eviniz kaçıncı katta olursa olsun hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetini sizlere sunmaktayız. Yüksek katlı binalardan eşya taşınması gerekiyorsa; bu durum bizim ekibimizle bütün emniyet tedbirleri alınarak yapılmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Eyüpoğlu Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıldır?

Her hizmetin bir bedeli olduğu gibi nakliyat hizmetlerinin de bir bedeli vardır. Eyüpoğlu evden eve nakliyat kişilere uygun fiyatlar sunan bir firmadır. Fiyatlarımızı belirlerken bazı önemli unsurlar bulunmaktadır. Bunlar; eşyalarınızın miktarı, taşınma yapılacak kat- yeni evin kaçıncı katta olduğu, gidilecek olan mesafe, çalışan kişi sayısı, asansörlü taşımacılık. Bütün bu etkenler sonucunda sizlere fiyat sunmaktayız. Sunduğumuz fiyatlar İstanbul içerisinde taşımacılık yapan diğer firmalara göre oldukça uygundur.

Şehir içi ya da şehir dışı taşınma işlerinizde sizler kendi özel eşyalarınızı paketlemeniz haricinde herhangi bir eşya toplama işlemi yapmak zorunda kalmazsınız. Bütün her şeyin toplanması, kendilerine uygun olan ambalaj malzemeleri ile sarılması, özenle paketlenmesi, dikkatlice kamyona yerleştirilmesi ve yeni evinize sorunsuzca ulaştırılması bizim sayemizde gerçekleşmektedir. Yeni evinizde yerleşim ve düzen sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleşir. Bütün bunlar da sizin için büyük kolaylıktır. Hayatınızı kolaylaştırarak “evinizde güle güle oturun” dileklerimizi iletiriz. Sizler de bütün bu kolaylıkların tadını çıkarırsınız.

Taşınma sürecinde olduğunuzda zaman faktörü sizin için oldukça önemlidir. Hele ki kiracı iseniz iki evde birden kira süresinin işlememesi için işlerinizi hızlandırmanız gerekecektir. Yeni evde yapmanız gereken abonelik işlemleri, boya badana ve tadilat sizin oldukça zamanını alacaktır. Eyüpoğlu evden eve nakliyat sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul içinde ya da şehir dışı taşınma işlemlerinizde profesyonel ekibimiz ile sizlerin yanındayız. Sizin için zor ve zahmetli olan işler bizim için kolay ve hızlıdır. Telefon ederek detaylı bilgi alabilir ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz.