Zaman içinde taşınır mal varlıklarının geçerliliği, kullanım sıklığı ya da yaşama ve iş ortamlarındaki öncelikleri değişebilir. Bulunduğumuz yeni yaşam ve iş ortamı içinde alan sorunları yaşayabiliriz. Ama bu mal varlıkları için güvenli bir alan bulmak, maalesef ki yaşadığımız kötü tüketim tarzlarımızla, artık çevreye dair daha çok sorumluluk arz etmektedir. Ve yine sıfır atık ilkesinde, mal varlıklarımızı aktif değerlendirmek ya da değerlendirilme zamanları için muhafaza etmek, çevresel sorumlulukta önemli bir yöntem olarak benimsenmektedir.

Bu gibi çeşitli tercihlere veya zorunluluklara bağlı olarak taşınır mal varlıklarını depolarda koruma altında saklamak isteyebiliriz. Eyüpoğlu Nakliyat ekspertiz iş birliğinde, sel, deprem, hırsızlık sigorta güvencesinde, İstanbul içinde 7/24 güvenlik donanımındaki uygun depo alanlarında mal varlıklarınızı muhafaza ediyor. Ev ya da ofis eşyaları, sezonluk iş tertibatları ve hatta antika varlıklarınızı profesyonel ekip işbirliğinde özenli ambalajlar ile Sizler için güvenli alanlarda depolama hizmetinde değer yaratmaktayız. Müşterilerimizin emanetlerini talep edilen tarihe kadar sigortalı olarak güvenli depolama hizmetinde sektörde lider olarak varlığımızı devam ettirmekteyiz.

İstanbul Eşya Deposu

Değerli Mal Varlıklarınız İçin Depolama Alanlarımız

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, ekspertiz desteği ile her projeye özgü, listelenen mal varlıklara uygun depo alanları rezervasyonu yapılır. İstanbul’da kapalı alanlar olarak belirlenen depolarımızda; toz, kir, böcek, rutubet, önlemleri için belirli aralıklar ile ilaçlanmakta ve havalandırılmaktadır. Dünya geneli gündem konumuz; Covid-19 için Uzman İş Güvenliği Temsilcimiz sorumluluğunda ayrı dezenfektan ilaçlamalar ile salgına karşı sorumlu ve titiz çözümler geliştirmekteyiz. Temizlik ve güvenlik olarak süreklilik, depolama hizmetimizde temel taşlarımızdır.

İstanbul Eşya Deposu

Depolama Sistemi

Eyüpoğlu Nakliyat olarak depolama hizmetimizi bünyemizde oluşturduğumuz kodlama sisteminde ve ekspertiz yardımı ile koruma altına alınan taşınabilir mal varlıklarınızı, bir hafta öncesinden talebiniz doğrultusunda istenilen adrese güvenli olarak teslim olarak özetleyebiliriz. Yetkili ekspertiz ile depolanacak mal varlıkların özelliklerine uygun listesi oluşturulup, depo dizaynı yaratılır. Bu dizayn ile gerekli depo alanının hesaplaması yapılır ve en uygun fiyata, kaliteli ambalaj ve donanım ile uzman ekip desteğinde depolanacak mal varlıklarınız sigortalanarak depolara teslim alınır.

Mal varlıkların taşınmasında ve teslim edilmesinde, varlıkların özelliklerine bağlı olarak uzman ekip eşliğinde çağdaş normlarda gerekli makine ve teçhizat ile gerçekleştirilmektedir. Sistem, piyasada tüm taleplere hızlı cevap ve çözüm üzerine kurulu, uluslararası normlarda, en iyi fiyatta İstanbul’da lojistik destek sağlamaktadır.

Kullanılan Ekipmanlar

Depolama konusunda rezerv süresine bağlı olarak mal varlıkların özelliklerini de göz önüne alarak koruncak ambalajların daha dayanıklı malzemelerden tercih edilmesi önem teşkil etmektedir. Muhafaza süresinin uzunluğu ile orantılı olarak; depo alanı, korumada ilk tabakadır. İkinci ve önemli koruma tabakası ise varlığı ilişkilendirdiğimiz ambalajlardır. Eyüpoğlu Nakliyat her bir depo tasarımına ve süresine istinaden gerekli çözümsel kalite ve maliyette paketleme malzeme çeşitliliğini; kaliteli köpük, kâğıt, koli, teknik dokusuz yüzey tekstiller, kapitoneler, balonlu naylonlar, mukavva ve suntalar, silindirik fıçılar, sağlam ip ve bantlar, askılık aparatlar, farklı ebatta plastik kutular ile mümkün kılmaktadır.

Dünyadaki Salgına Yönelik Sorumluluklarımız

Eyüpoğlu Nakliyat Uzman İş Güvenliği Temsilcimiz işbirliğinde, dünyayı saran salgın sorununa dair geliştirmiş olduğu etkili ve gerçekçi çözümler ile doktorlarımıza, çalışanlarımıza ve müşterilerimize karşı sürdürülebilir yöntemlerle sorumluluklarını yerine getirmektedir. Önce iş güvenliği ilkesinde personellerimize yönelik gerekli eğitim ve Kişisel Koruyucu Donanım ekipmanlarının tedariği uluslararası standartlar gerekliliğinde sağlanmaktadır. Personellerimizin sağlık kontrolleri gerekli sıklıklar ile kontrol edilip raporlanmaktadır. Çalışma alanlarında hijyen yapının devamlılığı bilinçli ve uzman personeller yardımı ile denetimli olarak sağlanmaktadır.

Eyüpoğlu Nakliyat İstanbul’da oluşturduğu lojistik yapı ile en güvenli depolama hizmetini en iyi fiyat ile Sizlere sunmaktadır. Detaylı bilgi alabilmek için istanbulesyadepola.com internet sayfamıza ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden teknik destek talep edebilirsiniz. Mal varlıklarınızı emanet olarak depoladığımız tarihten itibaren, geri Sizlere teslime kadar, kendi mal varlığımız olarak sahiplenmeyi tüm kadromuz olarak benimsiyor, işimizi önemsiyoruz.

Sadece taşımacılık olarak değil, günümüz ihtiyaçlarına yönelik çözümler türeterek güvenli depolama alanında da firmamız her türlü talepleri uzman perspektifte müşterilerimize çözüm ortaklığı sunmaktadır. Kendini yenileyen teknolojik donanım, uzman ekip, hijyen ortamda her türlü mal varlıklarınızın ‘Saygın Bekçiler’i’ olarak Sizlerleyiz.