Eyüpoğlu Nakliyat eşyalarınızı güvenle yeni yerlerine ulaştırmanın yanında, onları depolama hizmeti de sunmaktadır. Siz de eşya depolama konusunda markamızı tercih ederek, İstanbul içinde kiralık, uygun fiyatlı, temiz ve güvenilir eşya depolama hizmetine erişebilirsiniz. Eşya depolama hizmeti, nakliye şirketlerinin, müşterilerinin her türlü ev, yazlık, ofis veya işyeri eşyasını belirli bir kira ücretine karşılık muhafaza etmesiyle gerçekleşen bir hizmettir. Giderek popülerleşmeye ve giderek daha çok insanın tercih etmeye başladığı bu hizmet, en kaliteli, en uygun fiyatlı ve en güvenilir haliyle, Eyüpoğlu Nakliyat tarafından da büyük bir özene sağlanmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama

Eşya Depolama Süreci

Sizlere firmamızın sağladığı eşya depolama hizmeti sürecinden kısaca bahsedelim. Öncelikle bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren Eyüpoğlu Nakliyat kalitesini ve güvenini hissedeceksiniz. Sizden depolanacak eşya hakkında bilgi alındıktan sonra derhal işe başlanacak. Dilerseniz firmamızın sağladığı uzman incelemesi hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Eşyanız hakkında gereken bilgileri edindikten sonra, eşyanız için ihtiyaç olan alan ölçülecek ve sizlere buna göre uygun bir kira bedeli çıkarılacak. Kira bedelinde anlaşıldığı takdirde ise, her türlü yazlık, ev veya ofis eşyanız, Eyüpoğlu Nakliyat markasının geniş, temiz ve güvenli depolarına, yüksek kaliteli ambalaj malzemesiyle paketlenerek, özenle taşınacaktır. Bu depolarda, eşyalarınıza gözümüz gibi bakılacak ve sel, yangın, deprem, hırsızlık gibi her türlü olumsuzluğa karşı muhafaza edilecektir.

Bunun yanında, Eyüpoğlu Nakliyatın sağlayacağı sigorta hizmeti sayesinde maddi veya manevi zararınız karşılanacak. Ayrıca markamızın kaliteli ve uzman personel kadrosu, depolayacağınızın eşyayı maksimum dikkat ve özenle taşıyacak ve onlar bir zarar gelmesini önleyecektir. Eşyalarınızı teslim almak istediğinizdeyse, hiçbir sorunla karşılaşmadan eşyalarınızı Eyüpoğlu Nakliyat depolarından teslim alabilirsiniz

İstanbul Eşya Depolama

Neden Eyüpoğlu Nakliyat?

Gözü gibi baktığı eşyaları fareler tarafından kemirilmiş veya nemden küflenmiş bir şekilde bulmayı kim ister ki? Eminim ki siz değerli müşterilerimiz, dişinizden tırnağınızdan arttırdığınız, evinizin, yuvanızın, belki mutlu bir yuva kurma hayallerinizin, belki de kendi işinizin, ofisinizin, ekmek teknenizin olmazsa olmazları olan her türlü eşyanızın ve mobilyanızın emin ellerde, güvenle saklanmasını istersiniz. Eğer aradığınız şey, sizin için değerli olan eşyalarınızı saklayacak bir yer ise, onlara en az sizin kadar değer verecek Eyüpoğlu Nakliyat doğru tercihtir.

Sektörde öncü isim ve güvenin temsilcisi olan Eyüpoğlu Nakliyat İstanbul içindeki en iyi nakliyat hizmeti veren şirket olmanın yanında, eşya depolama alanında da sağladığı güven, verdiği kaliteli hizmet ve müşteri odaklı şirket politikasıyla en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Firmanın bu alanda hizmet verdiği çok sayıda deposu, aracı ve personeli mevuttur. Eyüpoğlu Nakliyatın araç filosu, son model ve her türlü teknolojik donanıma sahip, personeli güler yüzlü, disiplinli ve titizdir. Depoları hacimli, temiz ve oldukça bakımlıdır. İstanbul içi her türlü eşya depolama işine hazır olan firma, eşyalarınızı titizlikle muhafaza edecek istediğinizde size sağ salim teslim edecektir.

Depolar düzenli olarak ilaçlanmakta ve dezenfekte edilmektedir. Hijyen konusunda çok hassas olan firma, her bir depoyu ve her bir eşyayı titizlikle ve uzman görüşleri çerçevesinde dezenfekte ederek sizleri ve eşyalarınızı her türlü virüsten, özellikle de Korona virüsten korumaya gayret etmektedir. Bunun yanında çalışanlarımız, Sağlık Bakanlığının uyarıları doğrultusunda, maske-mesafe-hijyen kuralına önemle uymaktadır. Siz her ne kadar evinizin temizliğine ve hijyenine dikkat ediyorsanız, biz de en az sizin kadar bu konuya özen gösteriyoruz.

Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı şirket politikası dolayısıyla, sizlere piyasanın en uygun fiyatlarını sunmaya gayret etmektedir. Özellikle içinde bulunduğumuz salgın sürecinde, müşterilerimizin bizimle çalışmaktan memnun olmasına maksimum ölçüde gayret eden Eyüpoğlu Nakliyat her bütçeye uygun depo servisleriyle sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

Ayrıca, işinde iyi, tecrübeli ve profesyonel bir personel kadrosuna sahip olan Eyüpoğlu Nakliyat çalışanlarıyla da üstün hizmet sunmayı garanti ediyor. Bunun yanında firma, son teknoloji donanıma sahip, modern araç filosuyla da müşterilerine süratli ve güvenli bir taşımacılık hizmeti vererek müşterilerinden tam not almaktadır.

Tüm bu sebeplerden dolayı, gözünüz arkada kalmadan, gönül rahatlığıyla eşya depolama işinizi markamıza teslim edebilirsiniz. Taşımacılık sektörüne yeni bir soluk getiren, uygun fiyatları, hizmet kalitesi, sağladığı güven ve çalışma disipliniyle Eyüpoğlu Nakliyat sizlere eşyalarınızı güvenle muhafaza edebileceğiniz depo hizmetlerini sizlere sunuyor. Verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Bize Ulaşın

Telefon numaramız, e-posta adresimiz üzerinden bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilir ve iletişim kurabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet etmek bizim için bir zevktir. Firmamız İstanbul-Büyükçekmece mevkiindedir.