Taşınmak çok zahmetli olmasının yanı sıra elbette maddi yönden de külfetli bir iştir. Bu kadar zahmetli olmasının bir başka yönü de taşınacak olan eşyaların hasarsız olarak ve güvenle taşınmasının gerekliliğidir. Hayatın oldukça pahalı olduğu günümüzde eşyalar ve mobilyalar gerçekten de çok yüksek fiyatlara satılmaktadır. Elbette insanlar büyük paralar ödeyerek satın aldıkları eşya ve mobilyaları taşınırken zarar görsün istemezler. Bu nedenle ev veya ofislerinin taşınmasını güvenilir ve işinin ehli olan firmalara yaptırmak isterler. Eyüpoğlu Nakliyat yıllardır ev ve ofis taşımacılığı konusunda bu sektörde verdiği kaliteli ve güvenli hizmetlerle sağlam bir yer edinmiş, işinin uzmanı bir firmadır.

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Kalite Tesadüf Değildir

Elbette kalite tesadüflere bırakılamayacak kadar ciddi ve önemli bir konudur. Kaliteli işler çıkarmak ise öncelikle hangi alanda olursa olsun önce kendine sonra da hizmet verilen kişilere duyulan saygının ve verilen değerin ifadesidir. Nakliyat sektöründe hizmet vermekte olan Eyüpoğlu Nakliyat olarak müşteri memnuniyetini firma politikası olarak benimsemiş olduğumuz için kesinlikle kaliteden ödün vermeden, yaptığımız her işi sanki kendimize yapıyormuşçasına özenle yapmaktayız. İş kalitemiz asla şansa bırakmayız. Bu nedenle de sektörde yıllardır güvenilir hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Verdiğimiz Hizmetler

Hizmet verdiğimiz konuları söylemeden evvel altını çizerek belirtmekte yarar var. Biz kesinlikle işine son derece saygılı, prensiplerine bağlı ve profesyonel bir ekiple ve teknolojik gelişmeler ışığında sürekli güncellediğimiz kaliteli ekipmanla çalışıyoruz. Ve başarımızda bu çok önemli bir paya sahiptir. Firmamız İstanbul ve İstanbul’un semtlerinde eşyalarınızın toplanmasından taşınıp yerleştirilme kadar geçen süreçte sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır. Taşınma öncesi ve taşınma sırasında olduğu kadar taşınma sonrasında karşılaşabileceğiniz ve taşınmadan kaynaklı sorunlarınıza da çözüm önerileri sunmak kaliteden ödün vermemek adınadır.

Asansörlü evden eve nakliyat firmamızın sunduğu hizmetlerden biridir. Eşyaların taşınacağı mekanın yüksek katlarda olduğu durumlarda kullanılan asansörlü taşıma eşyaların hasarsız olarak güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Asansörlü taşıma eşyaları güvenli bir şekilde taşımanın yanında daha hızlı ve pratik olması nedeniyle daha kısa sürede taşıma olanağı da sağlamaktadır. Genellikle büyük binalarda bina asansörü taşıma işlerinde kullanılmaz. Böyle durumlarda ise devreye kullanım pratikliği ile seyyar asansörlü sistem girmektedir.

Fabrika Taşımacılığı, İşinde uzman, saygılı ve güler yüzlü ekibimiz fabrika taşıma konusunda da gereken özeni ve hassasiyeti göstermektedir. Güvenilir ekibimiz sayesinde fabrikanızın taşınması da hasarsız olarak güvenli bir şekilde yapılmaktadır. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz işini asla şansa bırakmazlar. Taşıma esnasında eşyaların alabileceği darbe ve görebileceği hasarlara önlem olarak balonlu naylonlar ile ambalajlayarak taşımaktadırlar.

Fuar-Stant Taşımacılığı, firmalar belirli aralarla fuarlar düzenleyerek üretmiş oldukları ya da satışını yaptıkları ürünleri tanıtırlar. Düzenlenen bu fuarlar firmalar için çok önemlidir. Düzenlenen bu fuarlar sayesinde bir anlamda ürünleri görücüye çıkmaktadır. Düzenlenen fuarların stantlarının taşıma işleri de özel bir özen ister. Elbette stantların taşınması sırasında hasar almaması gerekmektedir. Eyüpoğlu nakliyat firması olarak fuar stant taşımacılığı konusunda da deneyimli ekibimize çok güveniyoruz. Firma garantimizle ve dünya kalite standartlarına uygun ekipmanımızla fuar stant taşıma işlerini hasarsız ve garantili olarak taşımaktayız.

Evden Eve Nakliyat, uzman olduğumuz konuların başında evden eve nakliyat gelmektedir. Deneyimli ekibimiz eşya toplanma aşamasından taşınıp yerleşme aşamasına kadar sizlere hizmet sunmaktadır. Eşyalarınız gereken özen gösterilerek gereken yere götürülecektir. Mobilyalarınız çizilmeden, cam eşya ve zücaciye ürünleriniz tek tek ve özenle önce paketlenip sonrasında güvenle taşınmaktadır. Taşınılacak yer yüksek katlı bir bina da olabilir. Fakat bu firmamız için kesinlikle sorun oluşturmayacaktır. Eyüpoğlu asansörlü evden eve nakliyat olarak pratik ve kolayca taşıma yapmaktayız. Asansörlü evden eve nakliyat yüksek ve çok katlı binalarda asansör sistemi binanın dış yüzeyine kurularak kullanımda pratiklik ve hasarsız, güvenli eşya taşıma sağlamaktadır. Bu teknik sayesinde zamandan tasarruf edilmesi de sağlanmış olmaktadır.

Eyüpoğlu asansörlü evden eve nakliyat firması olarak bu sektörde yıllardır hizmet vermekteyiz. Bu hizmet sektöründeki edindiğimiz sağlam yer, güvenilir, hızlı ve sunduğumuz pratik hizmet sayesindedir. Piyasada iş yaptığımız pek çok köklü vardır. Bize gösterilen rağbetin özünde ise elbette ki taşımacılık politikamıza olan güven yatmaktadır.

Nakliyat Politikamız

  • Güvenli taşımacılık, politikamız anlaştığımız kurallara harfiyen uyumlu çalışmamızın nedenidir. Bu bizim çalışma prensibimizdir.
  • Kaliteli taşımacılık, eşyalarınızın hasarsız teslim edilmesi kalite politikamızın gereğidir. Taşıma sırasında olası hasarları en aza indirmek bizim için prensiptir.
  • Sigortalı taşımacılık, eşyalarınızı taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı sigorta altına almamız bize olan güveni de arttırmaktadır.
  • Hızlı taşımacılık, zaman herkes için kıymetlidir. Hızlı taşımacılık politikamız siz değerli müşterilerimize zaman açısından tasarruf sağlar.
  • Müşteri memnuniyeti, biz firma olarak her şeyden çok müşterilerimizin memnuniyetini önemsemekteyiz. Firmamızın yaptığı güvenilir ve kaliteli işten memnun ayrılacağından emin olduğumuz siz değerli müşterilerimizi işin bitiminde çayımızı içmek üzere her zaman bekleriz. Biz müşterilerimize verdiğimiz değeri yaptığımız işlere kalite olarak yansıtmaktayız.

    Firmamızda Fiyatlar Nedir?

    Sizlere sunduğumuz kaliteli hizmet fiyatlarını etkileyen faktörler vardır. Yol uzaklığı bu etkenlerden en önemlisidir. Her konudaki soru ve sorunlarınız hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Sorularınızı cevaplamak ve sorunlarınıza pratik çözüm önerileri sunmak için bize ulaşın. Ayrıca verdiğimiz hizmetleri internet sitemizi ziyaret ederek incelemeniz de mümkündür.