Herkes birkaç defa taşınma telaşesi içerisine girmiştir. Başka şehre taşınmak zorunda kalanlar, evlenerek yeni bir yuva kuranlar, kiracı olup da sıklıkla ev değiştirenler, emekli ya da tayin olarak yeni bir hayat kuranlar taşınma ve yerleşme telaşesi içerisinde olan kişilerdir. İstanbul içerisinde başka bir semte taşınmak isteyen kişiler Beşiktaş nakliyat firması yardımıyla işlerinin oldukça kolay bir şekilde yapılmasını sağlamaktadırlar. Nakliyat firmalarının yaptıkları işlere gelince; bütün eşyaların yıpranmaması, kırılmaması ve çizilmemesi için kaplanması en baştaki hizmetleridir. Evinizdeki koltukların kumaşlarının yırtılmaması için düzgün bir şekilde sarılması gerekmektedir. Yatak odasındaki dolabınızın sökülmesi, kitaplık ve rafların parçalara ayrılması ve ayrı ayrı sarılması da oldukça önemlidir.

Evinizdeki beyaz eşyalarınızı düşünecek olursak, onların da tesisatlarından sökülerek ambalajlanması gerekmektedir. Yüksek miktarlarda paralar vererek almış olduğunuz beyaz eşyaların çizilmemesi önemli bir konudur. Bizim firmamızın çalışanları bütün bu konulara önem vermektedir.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Nakliyat Fiyatları

Nakliyat firmaları yaptıkları işlerin sonunda bir ücret talep ederler. Emeklerinin karşılığı olarak bu ücretin taktim edilmesi gerekir. Beşiktaş nakliyat fiyatları belirlenirken bazı unsurlara dikkat edilir. Bunlar; taşımacılıkta gidilecek olan mesafenin uzaklığı, çalışan kişilerin sayısı, eşyalarınızın az ya da çok olması, taşımacılıkta asansörün kullanılıp kullanılmayacağı, eşyaların kaçıncı kattan indirileceği yine kaçıncı kata çıkarılacağı gibi konular sonunda fiyat ortaya çıkacaktır. Firmamız sizler için uygun olan fiyatları kişilere sunmaktadır. Güvenilir bir konuma ve iyi bir isme sahip olduğumuz için işimizi en iyi şekilde yapmaktayız.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Eşya Depolama

Nakliye işi yapan firmalardan eşya depolama hizmeti de alabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olmayan eşyalarınızın belli bir depoda bekletilmesini sağlayabilirsiniz. Bu süre az ya da çok olabilir. Beşiktaş eşya depolama konusunda da sizlere hizmet veren bir firma konumundayız. Eşyalarınız rutubetsiz ve güvenilir bir ortamda siz onları alana kadar saklanmaktadır. Böylelikle sizin de içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı depoya bırakabilirsiniz. Bu durumda da bütün her şeyiniz uygun ambalaj malzemeleri ile kaplanmakta ve depoya götürülmektedir. Yerleşim tarafımızca yapılmaktadır.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

İstanbul ilinde evden eve nakliyat yapan oldukça fazla firma bulunmaktadır. Bunlardan hangisine güveneceğiniz konusunda içinizde şüpheler oluşabilir. Beşiktaş evden eve nakliyat yapan firmalar içerisinde bizler de özel bir yere sahip olmaktayız. İster şehir içinde ister şehir dışında taşımacılık yaparak sizlerin güvenini kazanmış bulunmaktayız. Özenle paketlemiş olduğumuz eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni adreslerine teslim edilir. Teslimden sonra da yapılacak işlerimiz arasında; mobilya kurulumlarını yapmak, beyaz eşya tesisatlarını oluşturmak, koli ve kutulardaki eşyaları çıkarmak yer almaktadır. Sizin istediğiniz yerlere yerleşim yapılarak, ambalaj malzemeleri tarafımızca toplanır ve eviniz size temiz bir şekilde bırakılır. Disiplinli, titiz ve emniyetli çalışma şeklini kendimize prensip edinmiş olmaktayız.